Krótka charakterystyka popularnej Kaskady

Od dawna gry losowe rozpalają wyobraźnię graczy, gdyż jawią się one jako furtka do sporych pieniędzy. Gier liczbowych tego rodzaju jest sporo, dziś skupimy się na tej trochę nietypowej z uwagi na brak opcji typowania własnych liczb. Chodzi konkretnie o Kaskadę, która to jest elementem usług Lotto Totalizatora Sportowego. Zapraszamy do lektury tekstu, który nieco przybliży ową grę.

Kaskada – reguły gry

Mamy tu do czynienia z loterią pieniężną, która na naszym rynku istnieje od przeszło dekady. W początkowej fazie istnienia losowania miały miejsce od poniedziałku do soboty. Z czasem jednak podjęto decyzję o tym, aby wyniki Kaskady rozstrzały się dwa razy dziennie. Tym samym możliwość ewentualnej wygranej znacząco rośnie. Warto przy okazji pamiętać o tym, że w kontekście tej gry o naszych typach liczbowych decyduje maszyna. Zatem nie ma możliwości, aby samodzielnie wskazać ulubione liczby.

Wykupując dany los w loterii mamy dwa zestawy losowych liczb, w przedziale od 1 do 24. Chcąc oczekiwać na nagrodę najniższego, musimy na kuponie mieć 8 prawidłowo wylosowanych liczb. Jest więc to analogiczna sytuacja jak w przypadku gier w rodzaju Lotto Plus czy też Multi Multi. Co więcej, bez względu na pulę mamy do czynienia ze stałą wygraną.

Sprawdzamy wyniki, czyli jak wygląda losowanie w Kaskadzie?

Samo losowanie ma miejsce w studiu Lotto i losujemy 12 liczb. Do tego, aby wygrać potrzeba 8 liczb. W tym przypadku nagroda jest w zasadzie symboliczna, gdyż otrzymujemy zwrot wartości kuponu. Wraz z ilością wylosowanych liczb nasza nagroda oczywiście rośnie. Najwyższa nagroda jest oczywiście w przypadku wylosowania całej dwunastki. Warte dodania jest też to, że w Kaskadzie regulamin głosi, że na jedno losowanie możliwa jest jedna taka wygrana.

Perspektywa wygranej

Na całe szczęście dla samych graczy Kaskada daje znacznie większe szanse na wygraną. Ocenia się, że jest to 1:4,5 i tym samym jest to najwyższy współczynnik wpośród gier Lotto. Dlatego też z czystym sumieniem można niniejszą grę polecić każdemu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *